Sivas Koltuk Yıkama

Sivas Koltuk Yıkama

Müşteri memnuniyetine önem vererek her zaman kaliteli hizmet sağlamayı kendisine vizyon edinmiş Sivas koltuk yıkama firmamız kurumsal hizmet vererek koltuklarınızı profesyonel makine, temizleyici ve elemanlarla temizler. Biz reklama ihtiyaç duymayan ve referanslar doğrultusunda kalitesini ispat etmeyi başarmış güçlü bir markayız.

Profesyonel Ekip  

Sivas koltuk yıkama olarak 3 farklı ekiple çalışır, Sivas’ın her noktasına yetişiriz. Üst düzey çalışma arkadaşlarıyla hizmet veren firmamız ahlak kuralları çerçevesinde hizmete önem verir. Bunun için evinize, ofisinize gelen ekiplerimiz hijyen kuralları çerçevesinde hareket ederek koltuklarınızın temizliğini sağlayacaktır.

% 100 Memnuniyet Garantisi

Biz her zaman dürüst hareket eder ve ekip arkadaşlarımıza güveniriz.  Önemli olan sizin aldığınız koltuk yıkama hizmetinden aldığınız memnuniyettir, bizde buradan yola çıkarak % 100 memnuniyet garantisi sağlar ufak işlerde ekstra ücret talep etmeyiz. Sivas koltuk yıkama hizmetinin her aşaması şeffaf bir şekilde gerçekleştiğinden dolayı personelimizin koltuğunuzu nasıl yıkadığını görebileceğiniz gibi memnun kalmadığınız bölgenin tekrar yıkanmasını da talep edebilirsiniz. Bizi bugünlere kadar getiren her müşterimiz bizim için değerlidir.

Garantili Yıkama  

Sivas koltuk temizleme hizmetimizi gerçekleştirirken her turlu yaşanacak olumsuzluklara karşı garanti veririz. Buna göre yıkama sonrasında akma, kokma, kusma ve benzer olumsuzlukların yaşanması halinde hizmet garantimiz geçerli olacaktır. Yıkama aşamasında kullandığımız ekipmanların tamamı anti bakteriyel olmakla birlikte sağlığa hiçbir zararı yoktur.

Buharlı ve Fırçalı Yıkama

Yıkama işlemi aşamasında koltuklarınız buharlı sistemlerimiz ve fırçalama yöntemiyle temizlenir. Yüksek ısıda vermiş olduğumuz buhar koltuklarınıza zarar vermeden diplerde oluşan lekelerin yüzeye çıkmasını sağlayacaktır. Yüzeye çıkan bu lekeler fırçalama yöntemi uygulandıktan sonra çekim gücü yüksek olan vakumlama cihazımızla çekilir. Bu hem koltuğunuzun hızlı kurumasını hem de lekeli suyun güçlü bir şekilde koltuktan alınmasını sağlar. Buhar ve vakum sonrasında koltuğunuzdaki temizlik farkını gözlerinizle göreceğiniz gibi koltuktan çıkan pis suyu gördüğünüzde de şaşıracaksınız.

Uygun Fiyat Teklifi

Sivas koltuk temizleme firmamız fiyattan ziyade memnuniyet ve müşteri odaklı hareket eder. Bunun için de markamızı daha fazla müşterimizle buluşturabilmek adına en uygun fiyat teklifi sunarız.