Hakkımızda

2020 yılında kurulmuş olan Sivas Koltuk yıkama güvenilir hizmet, güçlü temizlik sloganıyla hareket edip yapmış olduğu halı ve koltuk temizleme işlerinin tamamında arkasında mutlu müşteriler bırakmıştır. Yıkama sektörü içerisinde başladığı günden bu yana gelişim ve büyümesini sürdüren firmamız hedeflediği başarıyı yakalamış ve kendisine yeni hedefler koyarak yoluna devam etmiştir. Sivas merkez ve Sivas’ın tüm ilçelerine verilen halı ve koltuk yıkama hizmeti ile kitlesini günden güne büyütmeye devam etmiştir.

Biz kalitemizi yaptığımız yıkamayla ortaya koyan bir markayız…

Halı ve koltuk yıkama hizmetimizde daima deneyimli ve eğitimli personelle çalışır ve uzmanlığımızı ön plana çıkarırız. Biz hedefini kazanç odaklı değil müşteri memnuniyeti doğrultusunda geliştirmiş ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek daha hijyenik yıkama sistemi geliştirmiş markayız.

Ekonomik Yıkıyoruz…

Halı ve koltuk yıkama işlerinde ekonomik çözüm önemlidir. Daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve siz değerli bayanların halı ve koltuklarını en yüksek teknolojiye sahip makineler kullanarak temizlemek bizim için önemlidir. Başladığımız yıkama işlerinin tamamında sıfır riskle yola çıkar ve garantili yıkama sağlarız. Koltuklarınızı ve halılarınızı yıkarken kullanmış olduğumuz deterjanlar sağlığınıza hiçbir zarar vermeyeceği gibi kirleri de derinden alabilecek başarıya sahiptir.

Sivas halı, koltuk olarak koyduğumuz hedefte başladığımız noktadan çok daha yukarıda olduğumuzu biliyor ve gücümüzün farkındayız, tercih edilen başarılı bir firma olmamız ise bizim rehavete kapılmamızı asla yok açmayacaktır.

Yıkama bir ekip işidir ve biz bu ekibe sahibiz…

Başarı sağlamış olduğumuz her işimizde personellerimizin imzasının olduğunu biliyor ve bunun içinde insan kaynağına her zaman önem veriyoruz.

KALİTE VİZYONUMUZ

  • Siz değerli müşterilerimizin beklentilerinin farkındayız ve istekleriniz doğrultusunda hijyenik yıkama sağlarız.
  • Daima kendimizi geliştirerek, güncel kalabilmenin yollarını ararız.
  • Yıkamada her zaman yenilikçi oluruz.
  • Sunmuş olduğumuz yıkama işlerinin tamamında fiyat ve performans dengesini ön planda tutarız.
  • Yakalamış olduğumuz kaliteyi sürdürebilir hale getirmek önceliğimizdir.
  • Sivas ve çevresinde bir numaralı marka haline gelmeye odaklanırız.